top of page

Юридична компанія

Довідка статистики Київ Україна відомості з ЄДРПОУ

   Відповідно до Положення про порядок і умови користування даними ЄДРПОУ, затвердженого наказом Держкомстату від 28.11.2005 № 386, зареєстрованим в Мін'юсті 15.12.2005 за № 509/11789 (із змінами та доповненнями, внесеними наказом Держкомстату від 22.10.2010 №428/1, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.04.2014 № 486), на запит користувача з ЄДРПОУ надаються відомості за такими категоріями даних:

- ідентифікаційні - ідентифікаційний код та найменування суб'єкта;

- класифікаційні - види економічної діяльності, територіальна належність, організаційно-правова форма господарювання, інституційний сектор економіки, найменування органу, до сфери управління якого належить юридична особа, яка діє на основі державної власності, тощо, а також класифікаційні коди відповідно до державних класифікаторів;

- довідкові - місцезнаходження, прізвище керівника, телефон, факс, адреса електронної пошти;

- реєстраційні - відомості про створення, припинення суб'єктів та вчинення інших реєстраційних дій щодо них.

        Звертаємо увагу користувачів про можливість замовлення відбору інформації з ЄДРПОУ по підприємствам за датою їх реєстрації. Відбір підприємств по видам діяльності (згідно КВЕД), по наявним телефонам (в т.ч. мобільні), по найменуванню та за будь-якими іншими вище вказаними категоріями даних.

 

Для замовлення вам необхідно:
- Зробити запит на електронну адресу btpartners.office@gmail.com
залишити свої контактні дані для зв'язку
- Надіслати скан копію виписки, витягу Підприємства
- Надати довіреність нашому співробітнику
* Є варіант без довіреності (уточнюйте)

Вартість послуги:
600 грн - 1 роб. День * без урахування дня подачі
450 грн - 2-3 роб. Дня * без урахування дня подачі
350 грн - 4-5 роб. Дня * без урахування дня подачі


Наш представник забере у вас документи та в зазначений строк проінформує про виконання замовлення, після чого ви можете забрати довідку із статистики Київ, Україна.
Компанія B & T Partners завжди виконує свої послуги якісно та в зазначений строк, має індивідуальний підхід до кожного клієнта та завжди рада співпрацювати з новими підприємствами.

 

bottom of page