top of page

Юридична компанія

Послуга "Тендер під ключ"

 

         Фахівці юридичної компанії b&t partners знайдуть державний чи комерційний тендер у Київі або Регіонах, запропонують Вам вигідний варіант для участі в закупівлях.

    Ми проробимо аналіз Вашої компанії на предмет конкурентоспроможності. Підготуємо документацію пов'язану з тендером (Довідки, витягів та інші ..)

   Також, наші фахівці допоможуть залагодити розбіжності із замовником.

  Наша компанія володіє всіма необхідними ресурсами для термінової підготовки тендерної документації, а також знайдемо тендер цікавій Вас тематики.

   Якщо Ви хочете вступити у тендерні торги, фахівці компанії b&t partners проведуть всебічний аналіз Вашої компанії і підготують всі необхідні документи.Також, за необхідністю, наші фахівці можуть запропонувати Вам тендерне представництво в держ. комітетах або в інших замовників у Києві та Регіонах.

 

                                                                 Вартість послуги 3000 - 6000 грн. / 5-15 днів

 

За підсумками Ви отримуєте:

- Повну аналітику конкурентності Вашого підприємства;

- Весь пакет необхідної документації;

- за необхідністю участь у Ваших торгах.

 Часто тендерні комітети не приймають заявку від покупця, на підставі відсутності документів або не відповідності їх тендерному запиту.

  Наші фахівці підготують всі необхідні документи відповідно до чинного законодавства на момент проведення тендеру.

  Ви можете відправити нам запит на нашу адресу електронної пошти: btpartners.office@gmail.com та наші фахівці зв'яжуться з Вами в найкоротші строки або за телефонувати за  вказаними в контактах.

bottom of page