top of page

Юридична компанія

Довідка про банкрутство

       

Наявність довідки про відсутність справи про банкрутство - обов'язкова умова для участі в державних тендерах та конкурсних торгах.

Крім того, така довідка є свого роду гарантією платоспроможності, тому найчастіше потрібна контрагентом під час укладання угоди.

Технічно, документ підтверджує, що заявник не є банкрутом, проти нього не порушено провадження у суді, і він не прибуває у процедурі банкрутства.

Компанія «B&T Partners» надає послуги отримання різноманітних документів, у тому числі довідок про відсутність справи про банкрутство.

Завдяки багаторічному досвіду наших юристів, процедура оформлення такого документа проводиться в найкоротші терміни (1-10 днів). Місто, в якому видається довідка про банкрутство - Київ.

 

 

 

                                                                        Вартість наших послуг складає              300 грн.

 

 

 

Для того щоб отримати довідку про відсутність справи про банкрутство, необхідно надати нашим юристам наступну інформацію  (вислати на пошту btpartners.office@gmail.com):

 

 - назва організації;

 - код ЄДРПОУ.

  •  

 

Якщо Ви хочете позбавитися від стомлюючої паперової тяганини, а також уникнути критичних помилок під час оформлення довідок та документів, звертайтеся в компанію «B&T Partners».

Наші кваліфіковані юристи гарантовано заощадять Вам час та гроші.

bottom of page